Phil Anselmo w Warszawie: Są dodatkowe bilety!

To więcej niż dobra informacja dla fanów Phila Anselmo, którzy spóźnili się z zakupem biletów na koncert, który eks-frontman Pantery da w Warszawie 14 lipca. W poniedziałek, 8 lipca, o godz. 15.00 do sprzedaży trafi dodatkowa pula 50 biletów!

„Wszystkich zainteresowanych koncertem Phila Anselmo w Warszawie, chcielibyśmy poinformować, że został on całkowicie wyprzedany” – już w kwietniu informowała agencja Knock Out Productions.

Na szczęście pojawiła się opcja last minute.

„Po uzupełnieniu informacji produkcyjnych dorzucamy do sprzedaży ostatnie 50 biletów na koncert Philip H. Anselmo & the Illegals w Warszawie” – informuje organizator.

Bilety kupicie na www.sklep.knockoutprod.net

Przypomnijmy: z projektem The Illegals Phil Anselmo ma na koncie już dwa płyty, w tym ubiegłoroczny album „Choosing Mental Illness As A Virtue”, wydany przez jego własną wytwórnię Housecore Records.

Trasa „Choosing Mental Illness Tour”, w ramach której amerykański muzyk wystąpi w Warszawie, będzie promować najnowszy album Anselmo, choć jak zapowiada sam zainteresowany, jego The Illegals zagrają też kilka evergreenów Pantery – z „I’m Broken” i „Walk” na czele.

Singiel „Choosing Mental Illness” promujący ubiegłoroczny album Phila Anselmo możecie odsłuchać poniżej.

Po merch Pantery, w tym koszulki, bluzy i płyty, zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV