Perkusista Queen udostępnia solowy singiel

Członkowie Queen pomimo zaawansowanego wieku pozostają aktywni. Krótko po tym, jak Brian May zaprezentował pierwszy solowy utwór od 20 lat, autorski singiel udostępnia Roger Taylor, perkusista rockowej legendy.

„Gangsters Are Running This World” to najnowszy utwór perkusisty Rogera Taylora, który pomimo 70 lat na karku ani myśli żegnać się ze sceną. Jak wyjaśnia muzyk, jego najnowszy singiel jest nawiązaniem do problemów współczesnego świata, takich jak ataki terrorystyczne czy skutki niepohamowanego wzrostu ekonomicznego.

– Każdy ma swoje opinie, a ja mam jeszcze to szczęście, że mogę je wyrażać publicznie – krótko komentuje perkusista Queen.

Singiel „Gangsters Are Running This World” możecie sprawdzić poniżej.

Czy nowy utwór Rogera Taylora można potraktować jako zapowiedź większego wydawnictwa? Raczej nie, biorąc pod uwagę jego inne zobowiązania, przede wszystkim te związane z Queen. Wspierani przez wokalistę Adama Lamberta legendarni rockmani mają przed sobą trasę w Stanach Zjednoczonych.

Renesans ogromnej popularności Queen nie jest oczywiście przypadkowy. „Bohemian Rhapsody”, biograficzna opowieść o losach grupy Queen, która trafiła do kin jesienią 2018 r., to jeden z najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy. Film zdobył cztery Oscary, dwa Złote Globy oraz dwie nagrody BAFTA, nie wspominając o ogromnych dochodach ze sprzedaży biletów. To dobry czas dla Queen.

Licencjonowany merch Queen znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV