Ozzy Osbourne wrócił na scenę z Post Malonem i Travisem Scottem

Ozzy Osbourne wraca do formy. Muzyk wrócił na scenę, w miniony weekend występując z raperami Post Malonem i Travisem Scottem na gali American Music Awards. Ozzy zaśpiewał swoją partię z utworu „Take What You Want”, który znalazł się na najnowszym albumie Post Malone’a.

Ozzy Osbourne należy do ludzi, których ciężko zatrzymać. Ostatnie miesiące oznaczały dla Osbourne’a konieczność zmierzenia się z licznymi problemami zdrowotnymi, ale książę ciemności idzie do przodu bez względu na przeciwności. Legendarny frontman Black Sabbath na początku 2020 r. wyda pierwszy od blisko dekady solowy album, po czym ruszy w wyczekiwaną trasę z Judas Priest. W niedzielę, 24 grudnia, muzyk po raz pierwszy w tym roku pojawił się na scenie.

Osbourne wziął udział w gali American Music Awards. Książe ciemności zaśpiewał utwór „Take What You Want” z Post Malonem i Travisem Scottem. Zapis występu możecie sprawdzić poniżej.

Jak wyjawił ostatnio Osbourne, współpraca z popularnymi raperami okazała się kamieniem milowym w kwestii prac nad albumem Ozzy’ego.

– Wszystko zaczęło się, kiedy Kelly (Osbourne, córka Ozzy’ego – red.) przyszła i powiedziała: „Nie chcesz może popracować z Post Malonem nad jego nowym utworem? Moją pierwszą reakcją było: „Kim jest, k***a, Post Malone?” – relacjonuje Osbourne.

– Udałem się do studia Andrew (Watta, producenta nowej płyty Osbourne’a – red.). Powiedział, że będziemy pracować w błyskawicznym tempie. Gdy skończyliśmy utwór, zapytał, czy nie jestem zainteresowany zrobieniem płyty. Odpowiedziałem, że byłoby zajebiście, ale że nie chcę przez następne 6 miesięcy siedzieć w studio. Chwilę później mieliśmy już gotowy album – opowiada wokalista.

Album ukaże się na początku 2020 r. jako „Ordinary Man”. Mają się na nim pojawić m.in. Duff McKagan z Guns N’ Roses i Chad Smith z Red Hot Chili Peppers. Osbourne wypuścił już dwa utwory z płyty: „Under the Graveyard” i „Straight to Hell” z gościnnym udziałem Slasha. Oba prezentowaliśmy już na RockMetalNews.pl.

Przypomnijmy: ostatnim albumem Osbourne’a pozostaje „Scream” z 2010 r.

Merch tematyczny związany z Ozzym Osbournem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV