Ozzy Osbourne nagrał utwór z gwiazdą rapu

Współpraca raperów z gwiazdami rocka nie jest niczym nowym, ale ta kolaboracja odbije się szerokim echem. Wspólny utwór nagrali Post Malone i Ozzy Osbourne. Efekt ich współpracy pojawi się na albumie Post Malone’a „Hollywood Bleeding”.

Post Malone to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Raper może pochwalić się wieloma głośnymi singlami, w tym mającym ponad miliard odsłon na YouTube utwór „Congratulations”, a także innymi superprzebojami, jak „White Iverson” czy „Rockstar”.

Popularny raper nie zamierza jednak zwalniać tempa. Na dniach Post Malone zaprezentuje swój najnowszy album „Hollywood Bleeding”. Nie pisalibyśmy o nim, gdyby nie fakt, że na „Hollywood” Bleeding” pojawi się Ozzy Osbourne. Były już frontman Black Sabbath jest jednym z gości Post Malone’a na jego najnowszym wydawnictwie.

Dla amerykańskiego rapera będzie to kolejna okazja do współpracy z rockowym panteonem. Podczas tegorocznej gali rozdania nagród Grammy Post Malone wystąpił u boku Red Hot Chili Peppers. Kilka miesięcy wcześniej popularny raper dołączył do Aerosmith na gali MTV Video Music Awards, wspierając legendarnych rockmanów w odegraniu „Dream On” i „Toys In The Attic”. Czy wkrótce zobaczymy go również na scenie z legendarnym Ozzym Osbournem? Ozzy wraca wkrótce na scenę, nie jest to więc wykluczone.

Przypomnijmy: Ozzy Osbourne zmagał się ostatnio z problemami zdrowotnymi, ale wraca już na właściwe tory, co zamierza przypieczętować trasą z Judas Priest na początku przyszłego roku. Trasa niestety ominie Polskę.

Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalsita był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

View this post on Instagram

Hollywood’s Bleeding 9/6:)

A post shared by @ postmalone on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV