Ozzy Osbourne i Elton John łączą siły

Ozzy Osbourne i Elton John łączą siły. O współpracy obu legend poinformowała Sharon Osbourne, żona księcia ciemności, goszcząc w programie „Talk Talk” na antenie telewizji CBS.

Wygląda na to, że rok 2020 będzie należał do Ozzy’ego Osbourne’a. Wokalista ma wielkie plany i wbrew temu, co sugerowały ostatnio niektóre portale, wcale nie jest umierający. Osbourne ma nagrany album, którego dokładna data premiery wkrótce powinna zostać ujawniona. Legendę Black Sabbath czekają także koncerty. To jednak nie wszystko. Osbourne cały czas pracuje nad nową muzyką. W chwili obecnej komponuje nowy utwór z Eltonem Johnem. O wszystkim poinformowała Sharon Osbourne, żona i manager wokalisty

Przy okazji wizyty w programie „Talk Talk” Sharon Osbourne została zapytana o plany męża na najbliższe 12 miesięcy. Wśród nich Mrs. Osbourne wymieniła właśnie utwór z Eltonem Johnem.

– Dużo dobrych rzeczy – stwierdziła Sharon Osbourne, komentując plany popularnego męża. – Zdrowie. Powrót do fanów i do robienia tego, co kocha najbardziej, czyli do koncertowania i przebywania z ludźmi. Jest też nowa muzyka, która jest naprawdę świetna. Zebrał wszystkich przyjaciół. Robi teraz utwór z Eltonem Johnem.

Nie do końca wiadomo, czy utwór z Eltonem Johnem będzie odrębnym singlem, czy zostanie dołączony do tracklisty płyty „Ordinary Man”. Data premiery albumu nie została jeszcze oficjalnie ujawniona, wszystko jest więc możliwe.

Przypomnijmy: „Ordinary Man” będzie pierwszym solowym wydawnictwem Osbourne’a od 10 lat. Do tej pory ukazały się dwa single promujące krążek: „Under The Graveyard” i „Straight to Hell”. Wśród gości płyty mają pojawić się m.in. Duff McKagan z Guns N’ Roses i Chad Smith z Red Hot Chili Peppers.

Merch tematyczny związany z Ozzym Osbournem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Raph PH (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV