Nowy utwór i szczegóły płyty Asking Alexandria. „Jesteśmy dumni”

Asking Alexandria zdradza szczegóły piątej płyty i prezentuje kolejny singiel zapowiadający wydawnictwo. Krążek trafi do sprzedaży 15 grudnia. „Możemy powiedzieć, że stworzyliśmy najciekawszy album w naszej karierze i że jesteśmy z tego dumni” – komentuje zespół.

Tak jak mogliśmy się tego spodziewać, jeszcze w tym roku premierowy materiał wyda Asking Alexandria. Grupa, której frontmanem znów jest Danny Worsnop (Worsnop zastąpił Denisa Stoffa występującego w AA w latach 2015-2016 – red.), podzieliła się z fanami drugim singlem zapowiadającym album nazwany po prostu „Asking Alexandria”.

Utwór „Where Did It Go” możecie odsłuchać poniżej.

O swoim nowym wydawnictwie członkowie AA napisali na Facebooku: „W latach 2009-2013 byliśmy jak rozpędzony pociąg. W tym czasie trochę się pogubiliśmy i nie było pewne, czy w ogóle uda nam się przetrwać. To była wasza niezachwiana miłość i wsparcie, które nam okazaliście i które dało nam siłę, by nadal spełniać nasze marzenia. Idziemy naprzód. Możemy powiedzieć, że stworzyliśmy najciekawszy album w naszej karierze i że jesteśmy z tego dumni”.

Nowy materiał grupy wyprodukował Matt Godd z From First To Last. Za miks odpowiada Taylor Larson. W sumie na krążku znajdzie się 12 utworów.

Premiera płyty 15 grudnia.

Przypomnijmy: pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „Into The Fire”. Więcej o klipie pisaliśmy w artykule: „Asking Alexandria powraca. Nowy utwór i teledysk grupy”.

Skład Asking Alexandria tworzą: Danny Worsnop, Sam Bettley, Ben Bruce James Cassells i Cameron Liddell. Ostatnim albumem grupy pozostaje „The Black” z 2016 r.

Licencjonowany merch Asking Alexandria, w tym koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV