Nowy singiel Bring Me The Horizon. „Parasite Eve”

Bring Me The Horizon to wyjątkowo pracowita kapela. W ubiegłym roku grupa wydała łącznie dwie płyty, ale jej członkowie nie zamierzają robić sobie przerwy. Anglicy właśnie zaprezentowali nowy singiel.

Ekscentryczny zespół z Sheffield działa na podwójnych obrotach. Jeśli wierzyć temu, co mówi Oli Sykes, frontman Bring Me The Horizon, na przestrzeni najbliższych dwunastu miesięcy zespół ani na moment nie da o sobie zapomnieć.

Członkowie Bring Me The Horizon kwarantannę spędzili w studiu, w odosobnieniu pracując nad nowym materiałem. Pierwszym efektem ich wzmożonej aktywności jest singiel „Parasite Eve”, który możecie sprawdzić poniżej.

CZYTAJ TEŻ: BRING ME THE HORIZON I GWIAZDA POP W NOWYM SINGLU

Improwizowaliśmy i nagrywaliśmy od początku lockdownu – potwierdza Sykes. – Zamierzamy zrobić cztery różne nagrania w ciągu następnego roku. Wszystkie będzie łączyła nazwa „Post Human”.

– Każde z nagrań będzie inne i będzie miało indywidualne brzmienie i nastrój. To coś, czego właściwie nigdy wcześniej nie zrobiliśmy. Nawet jeśli sama muzyka była kolażem, płyty przeważnie miały jakiś temat przewodni. To fajne i podoba mi się, ale czasem chcesz zrobić soundtrack do określonych okoliczności i emocji – tłumaczy wokalista.

– Przypomnijmy: ubiegły rok przyniósł aż dwie płyty Bring Me The Horizon. Najpierw zespół wypuścił pełnoprawny album „Amo”, a następnie z końcem roku zaprezentował bardzo eklektyczny, mocno awangardowy krążek „Go To”, zapraszając całą plejadę gości – od gwiazd po kapele z undergroundu.

Z nowym materiałem grupa miała wystąpić w Polsce 2 czerwca 2020 r. w Łodzi na Impact Festival. Wydarzenie zostało jednak odwołane.

Merch Bring Me The Horizon znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV