Nowy minialbum Behemotha w maju. „A Forest”

Behemoth nie marnuje czasu. Zespół nieoczekiwanie zapowiada nową epkę „A Forest”. Krążek promuje cover The Cure nagrany z Niklasem Kvarforthem z formacji Shining. Premiera 29 maja.

Niespełna dwa lata po premierze płyty „I Loved You At Your Darkest” Behemoth powraca z nowym materiałem. Wprawdzie nie będzie to nowy longplay, a składająca się z trzech utworów epka, ale promujący ją cover The Cure sprawi, że nie nie zwrócicie na to uwagi.

„Nasza nowa epka «A Forest» ukazuje się 29 maja. Znajdzie się na niej tytułowy numer z gościnnym udziałem Niklasa Kvarfortha z Shining” – potwierdza Behemoth, publikując autorską interpretację przeboju The Cure.

Utwór udostępniamy poniżej.

„Branie na warsztat muzyki spoza metalu jest wyzwaniem, które w przypadku coverowania legend jest jeszcze większe. Takie podejście kierowało nami w całym procesie twórczym. Mamy nadzieję, że przyniesie to choć trochę wytchnienia podczas zmagania się z tym dziwnym czasem dla naszej planety” – komentuje zespół.

Oprócz „A Forest” na epce znajdą się dwa nowe utwory stanowiące kontynuację „I Loved You At Your Darkest”: „Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha” i „Evoe”.

Więcej szczegółów, a także informacje o preorderze znajdziecie via [link]

Przypomnijmy: album „I Loved You At Your Darkest” w ubiegłym roku przyniósł Behemothowi Fryderyka w kategorii Album roku metal. W Polsce krążek ukazał się nakładem Mystic Production.

„I Loved at Your Darkest” oraz tematyczny merch znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV