Nowy album Embrional dostępny do odsłuchu

Na kilka dni przed premierą do odsłuchu trafił trzeci album Embrional „Evil Dead”. Wydanie płyty zbiegnie się z rozpoczęciem wspólnej trasy śląskich deathmetalowców z Witchmaster i Brudny Skurwiel.

Intensywnie, treściwie, złowrogo – tak rozpoczyna się 2019 r. w wykonaniu Embrional. W sieci można już posłuchać trzeciego dużego albumu Skullrippera i spółki pt. „Evil Dead”. To niespełna 40 min. death metalu silnie zakorzenionego w gatunku i zarazem coraz silniej akcentującego indywidualne podejście.

Po czterech latach od premiery świetnego „The Devil Inside” i licznych przetasowaniach w składzie zespół powraca silniejszy i bardziej głodny krwi. Determinację grupy oddaje osiem numerów z „Evil Dead”, osiem śmierćmetalowych ciosów, udowadniających, że pozycja Ślązaków w czołówce polskiego death metalu jest niczym nie zagrożona.

Za brzmienie płyty odpowiada Arek „Malta” Malczewski (BEHEMOTH!, Azarath i wiele innych), a autorem okładki na miarę klasyków gatunku jest profesjonalista w każdym calu – TOO MANY SKULLS (by Raf The Might), czyli Rafał Wechterowicz.

Trasa promująca album rozpocznie się w dniu premiery, 11 stycznia, w Gliwicach. Obok Embrional wystąpią Witchmaster i Brudny Skurwiel.

Pełną rozpiskę znajdziecie via [link]

Bilety w cenach 40 (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu) dostępne online na lefthandsounds.org/bilety oraz w stałych punktach sprzedaży w poszczególnych miastach.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV