Najlepszy utwór Metalliki? Fani postawili na klasykę

Wskazanie najlepszego utworu Metalliki to trudne zadanie, ale zespół raz na zawsze postanowił to ustalić. W ogłoszonej przez Metallicę zabawie, która miała wyłonić najmocniejszy numer w jej repertuarze, wygrał nieśmiertelny klasyk „Master of Puppets”.

Metallica dba o to, by jej fani nie mogli narzekać na nudę. Zespół nie ogranicza się do publikowania w sieci kolejnych koncertów. Gwiazdorzy metalu niedawno ogłosili turniej w systemie pucharowym, którego celem było wyłonienie głosami wiernych fanów najlepszego utworu Metalliki.

W zabawie mógł wziąć udział każdy, kto śledzi Metallicę na Facebooku lub na Instagramie. Sam turniej przybrał formułę tzw. drabinki. Na kolejnych szczeblach odpadały kolejne numery – aż do wielkiego finału. Znalazły się w nim dwa bardzo dobrze znane fanom Metalliki utwory: „One” i „Master of Puppets”. Wybór pomiędzy tymi dwoma pomnikami nie był łatwy, ale fani ostatecznie postawili na tę druga opcję. I tak najlepszym utworem Metalliki okrzyknięty został „Master of Puppets”!

Ogłoszenie laureata udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: JAKIE AUTA KOCHA JAMES HETFIELD? NOWY SPOT Z UDZIAŁEM MUZYKA

Przypomnijmy: utwór „Master of Puppets” pochodzi z płyty o tym samym tytule.

– Ten album jest ciekawy, ponieważ od momentu, kiedy został wydany, nigdy się nie zdezaktualizował – uważa Kirk Hammett, gitarzysta Metalliki. – Nadal nie widzę oznak, by tak się działo.

– Wciąż jest buntowniczy – dodaje James Hetfield.

Merch Metalliki, w tym produkty związane z „Master of Puppets”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV