Metallica wyda książkę dla dzieci „The ABCs of Metallica”

Metallica potrafi zadbać o najmłodszych fanów. Zespół zapowiedział wydanie ilustrowanej książeczki o swojej historii. Część dochodów, jakie wygeneruje elementarz „The ABCs of Metallica”, zostanie przekazana na rzecz potrzebujących.

Metallica potrafi zadbać o fanów, niezależnie od wieku. Dla dorosłych Amerykanie wypuścili w ostatnim czasie m.in. whiskey „Blackened” i piwo „Enter Night”. Gwiazdorzy światowego metalu tym razem zapowiadają coś dla młodszych metalheadów: ilustrowaną książeczkę „The ABCs of Metallica”.

Dzięki „The ABCs of Metallica” dzieciaki, które już słuchają Metalliki (albo takie, których metalowi rodzice uważają, że powinny), mogą od podstaw poznać historię grupy, a także dowiedzieć się kilku ciekawostek na temat popularnych thrasherów.

„To ilustrowana historia Metalliki od A do Z, z której część dochodów zostanie przekazana fundacji All Within My Hands, pomagającej nam wspierać edukację pracowników i walkę z głodem” – do zakupu zachęca Metallica.

Książka trafi do sprzedaży 26 listopada. Okładkę udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: najbliższy koncert Metalliki w Polsce odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w ramach trasy WorldWired Tour. Gośćmi specjalnymi będą Ghost i Bokassa.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. R. Arvesen (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV