Marilyn Manson z tajemniczą zapowiedzią. „Przygotujcie się”

Marilyn Manson nie daje o sobie zapomnieć. Muzyk opublikował w mediach społecznościowych tajemniczy post, w którym każe nam się przygotować. Na co? Fani liczą, że chodzi o premierę nowej płyty popularnego wokalisty.

„Never-ending Astral Vampire” – tak Marilyn Manson podpisał najnowsze zdjęcie, które opublikował na swoim Instagramie. Wokalista dołączył krótkie zalecenie: „Przygotujcie się”.

Wiadomość Mansona można odczytywać na wiele różnych sposobów. Aktywność ekscentrycznej gwiazdy jest tak szeroka, że może chodzić np. o kolejny film z udziałem Mansona lub zaprojektowaną przez niego linię ubrań. Z drugiej strony wokalista niedawno informował, że skończył prace nad nową muzyką, co pozwala wierzyć, że chodzi o następcę albumu „Heaven Upside Down” sprzed trzech lat.

Wiele wyjaśnia obecność w komentarzach pod zdjęciem Shootera Jenningsa, muzyka country i bliskiego współpracownika Mansona, który niedawno oznajmił światu, że wspólnie z nim stworzył arcydzieło. Jennings zostawił entuzjastyczny komunikat: „Tak!”.

Na temat swojej kolejnej płyty Manson wypowiadał się już wcześniej.

– Jestem teraz w takim momencie, że chciałem opowiedzieć tym albumem kilka historii – stwierdził. – To trochę jak muzeum woskowych figur moich przemyśleń, studium nad horrorami mieszkającymi w mojej głowie.

– Starałem się namalować to słowami, a Shooter poprzez dźwięki, żebyście mogli usłyszeć nostalgię, namiętności i rozpacz. To trochę dramatyczny sposób wyjaśnienia tego, ale jest w tym dużo dramatyzmu. Nie jestem w stanie porównać tego do żadnej mojej płyty, ale usłyszycie coś z każdej – zapowiedział wokalista.

Tym razem spodziewamy się Mansona w wersji dark country. Obecność Jenningsa w roli producenta i klimat singla „God’s Gonna Cut You Down”, który pojawił się w ubiegłym roku, to dość jednoznaczna zapowiedź muzycznego kierunku. Nie możemy się doczekać!

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

View this post on Instagram

Never-ending Astral Vampire. Prepare…

A post shared by Marilyn Manson (@marilynmanson) on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV