Marilyn Manson udostępnił pierwszy singiel z nowej płyty. „We Are Chaos”

Marilyn Manson powraca z nowym materiałem. Muzyk zaprezentował tytułowy singiel z nowej płyty nagranej wraz z Shooterem Jenningsem. Album „We Are Chaos” trafi do sklepów we wrześniu.

Kiedy kilka dni temu kazał fanom się przygotować, wiedzieliśmy, że chodzi o pierwszy singiel z nowej płyty, o której Marilyn Manson opowiada od miesięcy. Dziś już wiemy, że krążek ukaże się we wrześniu. „We Are Chaos” będzie kolejnym rozdziałem, który Manson otwiera wraz z Shooterem Jenningsem, muzykiem country i producentem płyty „We Are Chaos”.

Na album trafi 10 premierowych utworów nagranych jeszcze przed wybuchem pandemii, w tym tytułowy utwór „We Are Chaos”.

Manson opowiadał niedawno o swoim nowym albumie: „Jestem teraz w takim momencie, że chciałem opowiedzieć tym albumem kilka historii. To trochę jak muzeum woskowych figur moich przemyśleń, studium nad horrorami mieszkającymi w mojej głowie”.

– Starałem się namalować to słowami, a Shooter poprzez dźwięki, żebyście mogli usłyszeć nostalgię, namiętności i dramatyzm. To trochę dramatyczny sposób wyjaśnienia tego, ale jest w tym dużo dramatyzmu. Nie jestem w stanie porównać tego do żadnej mojej płyty, ale usłyszycie coś z każdej – zapowiedział wokalista.

Utwór „We Are Chaos” udostępniamy poniżej.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV