Marilyn Manson udostępnia kolejny singiel z nowej płyty

Marilyn Manson przygotowuje się do premiery płyty „We Are Chaos”. Wokalista udostępnił kolejny singiel promujący krążek stworzony wspólnie z Shooterem Jenningsem pt. „Don’t Chase The Dead”.

Najbliższy piątek będzie ważnym dniem dla fanów Marilyna Mansona. Muzyk wydaje nowy album, otwierając kolejny rozdział w swojej karierze. „We Are Chaos” to efekt współpracy Mansona z kojarzonym głównie ze sceną country Shooterem Jenningsem, który pomógł mu wyprodukować najnowsze utwory.

Pierwszy singiel promujący „We Are Chaos” wzbudził mieszane emocje. Złośliwi zarzucali duetowi Manson & Jennings, że za bardzo zainspirowali się twórczością Davida Bowiego, kopiując jego brzmienie w skali 1:1. Świeżo opublikowany singiel „Don’t Chase The Dead” raczej nie narazi ich na tego typu zarzuty.

Utwór możecie odsłuchać poniżej.

Na „We Are Chaos” trafi 10 premierowych utworów nagranych jeszcze przed wybuchem pandemii.

Manson opowiadał niedawno o swoim najnowszym dziele: „Jestem teraz w takim momencie, że chciałem opowiedzieć tym albumem kilka historii. To trochę jak muzeum woskowych figur moich przemyśleń, studium nad horrorami mieszkającymi w mojej głowie”.

– Starałem się namalować to słowami, a Shooter poprzez dźwięki, żebyście mogli usłyszeć nostalgię, namiętności i dramatyzm. To trochę dramatyczny sposób wyjaśnienia tego, ale jest w tym dużo dramatyzmu. Nie jestem w stanie porównać tego do żadnej mojej płyty, ale usłyszycie coś z każdej – zapowiedział wokalista.

Przypomnijmy: ostatnim albumem Mansona pozostaje „Heaven Upside Down” z 2017 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV