Marilyn Manson sprzedaje dildo z własną podobizną

Marilyn Manson znów szokuje. Specjalnie na Halloween wokalista postanowił wypuścić nowe gadżety. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chodzi o… dildo z jego własną podobizną.

Marilyn Manson należy do grona artystów, którzy bez problemu mogliby liczyć na etat w domu strachu. Nic więc dziwnego, że wraz ze zbliżającym się Halloween muzyk postanowił nieco poszerzyć ofertę merchu. Manson wpadł na osobliwy pomysł sprzedawania dildo zakończonego własną podobizną.

Wokalista tłumaczy wszystko hashtagiem: #dickortreat, parafrazując w ten sposób hasło „cukierek albo psikus” (ang. „trick or treat”). Marna forma autoatencji czy pomysłowość w kreowaniu wizerunku? Nie oceniamy. Jak wygląda najnowszy gadżet w sklepie autora „Antichrist Superstar”, sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: ostatni longplay Mansona, album „Heaven Upside Down”, ukazał się 6 października 2017 r. Krążek początkowo miał trafić do sprzedaży jako „Say10”. Jego nazwę zmieniono krótko przed premiera.

Polski koncert promujący wydawnictwo odbył się 13 czerwca na warszawskim Torwarze.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I guess this is…Halloween. #dickortreat

Post udostępniony przez Marilyn Manson (@marilynmanson)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV