Marilyn Manson łączy siły z Courtney Love

Jedni powiedzą, że to doskonałe połączenie, inni określą tę współpracę rockowo-metalowym mezaliansem. Marilyn Manson zaprosił do współpracy Courtney Love. Eks-żona Kurta Cobaina wystąpi w najnowszym klipie autora „Heaven Upside Down”.

Marilyn Manson, który 6 października ub.r. świętował premierę nowego albumu, zdążył już pokazać 3 teledyski promujące „Heaven Upside Down”. Wokalista nie zamierza jednak zwalniać tempa. Manson już zapowiada kolejny. Pojawi się w nim specjalny gość w postaci Courtney Love. Wokalistka Hole, częściej kojarzona jako wdowa po Kurcie Cobainie, pojawi się w klipie do „Tattoed in Reverse”.

Z oficjalnej zapowiedzi teledysku, którą możecie obejrzeć poniżej, wynika, że w klipie Love pojawi się w roli osobistej pielęgniarki Mansona.

„Kto pozwolił Courtney Love być moją pielęgniarką? No tak… Sam jej pozwoliłem” – w opisie zapowiedzi pisze Manson.

Póki co nie znamy daty premiery video, ale nie spodziewamy się, by trzeba było na nie długo czekać.

Warto odnotować, że dla Mansona nie będzie to pierwsza znacząca kooperacja przy promocji ubiegłorocznej płyty „Heaven Upside Down”. W dwóch ostatnich teledyskach promujących krążek brał udział Johnny Deep, który coraz pewniejszym krokiem wkracza w świat rock’n’rollowego showbiznesu.

Deep wraz z supergrupą Hollywood Vampires 12 czerwca da koncert na warszawskim Torwarze. Manson wraz ze swoim zespołem zagra w tym samym miejscu dzień później – wraz z dowodzoną przez Coreya Taylora formacją Stone Sour.

Szczegółowo o koncercie pisaliśmy w artykule: „Marilyn Manson i Stone Sour na wspólnym koncercie w Warszawie!”.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV