Marilyn Manson kończy prace nad nowym albumem

Marilyn Manson lubi zaskakiwać. Muzyk zdradził, że kończy właśnie prace nad nowym albumem. Manson jak zawsze pozostaje tajemniczy, ale jedno jest pewne: następca albumu „Heaven Upside Down” nadchodzi.

Od premiery płyty „Heaven Upside Down” minęło nieco ponad rok, ale Marilyn Manson tym razem nie zamierza długo czekać z wydaniem kolejnego albumu. Wygląda na to, że muzyk z marszu przystąpił do prac. Jeśli wierzyć informacji, którą przekazał za pośrednictwem Instagrama, nowy materiał jest na ukończeniu.

„W drodze do studia Shootera Jenningsa, żeby skończyć mój najnowszy album” – pochwalił się Manson, publikując nowe zdjęcie na swojej instagramowej tablicy.

Wszystko wskazuje na to, że niedawna współpraca Mansona z Jenningsem, która zaowocowała nagraniem coveru „Cat People” Davide Bowiego, okazała się na owocna i poskutkowała chęcią bardziej długotrwałej kolaboracji.

Czy kolejny longplay Mansona to kwestia tego roku? Jak dotąd wokalista nigdzie nie wypowiadał się na ten temat, wszystko więc wydaje się kwestią otwartą. Jeśli nawet – przygotowanie premiery zajmie trochę czasu. Płyty najwcześniej można spodziewać się na jesieni.

Przypomnijmy: ostatni longplay Mansona, album „Heaven Upside Down”, ukazał się 6 października 2017 r. Krążek początkowo miał trafić do sprzedaży jako „Say10”. Jego nazwę zmieniono krótko przed premiera. Polski koncert promujący wydawnictwo odbył się 13 czerwca na warszawskim Torwarze.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via
[link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV