Mała perkusistka na koncercie Metalliki. Zastąpiła Larsa Ulricha

Wszechobecne wątpliwości co do tego, czy Lars Ulrich dobrze wywiązuje się z roli perkusisty w Metallice, mało kogo już dziwią, ale Lars raczej się tym nie przejmuje – i nawet nieszczególnie obawia się konkurencji. Na koncercie w Detroit pozwolił nawet zasiąść za swoim zestawem młodej perkusistce. Dziewczynka poradziła sobie znakomicie!

Tego koncertu mała Kendalynn nie zapomni na długo. Podczas niedawnego koncertu czterech jeźdźców w Detroit nie tylko bowiem mogła zobaczyć w akcji ulubiony zespół, ale też zagrać na zestawie jego bębniarza, Larsa Ulricha. Nie trwało to wprawdzie długo, ale Kendalynn i tak zdążyła kilka razy porządnie uderzyć w werbel i sprawdzić talerze.

– Dzieliliśmy scenę z naszym piątym, honorowym członkiem – po wszystkim napisała na Twitterze Metallica, publikując filmik z udziałem Kendalynn.

Video udostępniamy poniżej.

Podstaw, by sądzić, że Lars może czuć się zagrożony, raczej nie ma – wszak Ulrich obok funkcji perkusisty jest też drugim (obok Jamesa Hetfielda) liderem zespołu. Hetfield opowiedział o tym podczas niedawnego wywiadu dla WRIF.

– Koniec końców wiem, że ja i Lars prowadzimy to. Kierujemy zespołem przez większość czasu. Reszta jest szczęśliwa, że tak jest – stwierdził wokalista.

Metallica cały czas podróżuje po USA i Kanadzie, grając koncerty w ramach promocji płyty „Hardwired… to Self-Destruct”. Do Europy przeniesie się jesienią. Polski koncert Metalliki zaplanowano na 28 kwietnia. Występ odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie.

Naszą recenzję „Hardwired… to Self-Destruct” możecie sprawdzić via [link]

Koszulki, bluzy i inny merch Metalliki znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Ralph Arvesen (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV