Lindemann z kolejnym szokującym teledyskiem

Till Lindemann i blisko współpracujący z nim Peter Tägtgren nie zwalniają tempa, wciąż promując album „F&M”. Do sieci trafił kolejny mocny klip projektu Lindemann.

Teledyski publikowane przez Rammstein znane są z imponującego rozmachu i szokujących pomysłów. Z klipami, które powstają na potrzeby promocji projektu Lindemann, pobocznego projektu wokalisty niemieckiej formacji, jest podobnie.

Prawdopodobnie nie ma rzeczy, których Till Lindemann nie pokazałby w teledysku. Muzyk udowadnia to każdą kolejną produkcją promującą ubiegłoroczny Lindemann „F&M”. Nie inaczej jest z teledyskiem do utworu „Platz Eins”, w którym jest wszyskto: od frontmana Rammstein z amputowanymi kończynami po bezpardonowe sceny seksu. Jeśli lubicie ekstremalne obrazy, będziecie wniebowzięci.

Klip możecie zobaczyć poniżej.

Lindemann ma wyjątkowo pracowity okres. Projekt firmowany własnym nazwiskiem oczywiście nie wyczerpuje tematu jego aktywności. W tym roku wokalistę czeka wiele pracy z macierzystym zespołem. Rammstein ma do zagrania dwie trasy: w Europie i w Stanach Zjednoczonych. W ramach pierwszej z nich zespół ponownie odwiedzi Polskę. Koncert odbędzie się 17 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ostatni koncert Rammstein w Polsce odbył się w lipcu ubiegłego roku w Chorzowie. Wydarzenie było częścią trasy promującej najnowszym imienny album Niemców „Rammstein”.

Merch Rammstein znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV