Lindemann jednak wystąpi w Polsce? Jest przeciek

Till Lindemann jednak wystąpi w Polsce? Na nieoficjalnym profilu wokalisty Rammstein na Instagramie pojawiło się zdjęcie plakatu promującego przyszłoroczną trasę projektu Lindemann. Na plakacie jest polska data.

Projekt Lindemann ogłosił dziś trasę promującą nowy album, ale niestety, bez koncertu w Polsce. Gdy poinformowaliśmy o tym na naszym fanpage’u, Ola, jedna z naszych czytelniczek, przekazała nam informację, która z pewnością was zainteresuje.

Na nieoficjalnym profilu lindemann_de pojawiło się zdjęcie plakatu promującego dodatkowe koncerty Lindemanna. Trasa uwzględnia koncert w Warszawie, który miałby się odbyć 12 stycznia. W sumie na plakacie widnieje 16 dat.

To oczywiście nieoficjalne doniesienia. Plakat wygląda wiarygodnie, ale mimo wszystko radzimy poczekać na oficjalne ogłoszenie.

Lindemann to projekt współtworzony przez wokalistę Rammstein i Petera Tägtgrena. Pierwszy album duetu pt. „Skillst in Pills” ukazał się w 2015 r. Premierę płyty „F&M”, czyli najnowszego wydawnictwa projektu Lindemann, zaplanowano na 22 listopada. Krążek promują single „Steh auf”, „Ich weiss es nicht” i „Knebel”.

Po raz ostatni Till Lindemann gościł w Polsce w lipcu w Chorzowie z macierzystym zespołem, promując tegoroczny album „Rammstein”.

Niemcy wrócą do Polski 17 lipca 2020 r. Grupa wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Merch Rammstein znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

View this post on Instagram

#tilllindemann #lindemann #rammstein #petertägtgren

A post shared by lindemann (@lindemann_de) on

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV