Koncertowa energia i moc. Ninja Syndrom pokazuje „Promise”

Nowy sztos od Ninja Syndrom. Zespół wraca do Eliminacji do Przystanku Woodstock, publikując klip złożony z ujęć nagranych podczas czerwcowego konkursu w warszawskiej Progresji. Energia, moc i tłum pod sceną – potwierdzamy: tak było!

„Oddajemy w wasze ręce ostatni z klipów promujących nasze dotychczasowe wydawnictwa” – piszą Ninja, wrzucając do sieci teledysk do „Promise”.

Klip możecie sprawdzić poniżej.

Teraz zespół jest już o krok dalej. Grupa przygotowuje się do trasy, w ramach której odwiedzi 7 krajów środkowej i wschodniej Europy.

– Cały temat zaczyna się pod koniec września – mówi nam Filip Golda, gitarzysta Ninja Syndrom. – Najpierw gramy w Czechach w miejscowości, której nazwę ciężko mi nawet wymówić. Potem mamy wizytę w Rumunii, na Węgrzech, w Bośni, w Bułgarii, jeszcze raz w Rumunii i w Mołdawii na festiwalu w Kiszyniowie. W grudniu planujemy zagrać jeszcze w Warszawie, Kielcach, pewnie też gdzieś jeszcze.

Więcej o koncertowych (i nie tylko) planach Ninja Syndrom pisaliśmy w artykule: „Ninja Syndrom rusza na koncerty. Na początek Czechy, Węgry i Bułgaria”.

Wracając do teledysku „Promise”, zdjęcia wykorzystane w klipie powstały w trakcie Eliminacji do Przystanku Woodstock, których ekipa Ninja Syndrom wprawdzie nie wygrała, ale pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Eliminacje relacjonowaliśmy na żywo naszymi kanałami social media. Po wszystkim opublikowaliśmy również klip podsumowujący wydarzenie. Video znajdziecie na naszym kanale YouTube. Tam również szukajcie obszernego wywiadu z zespołem przeprowadzonego przez nas podczas Eliminacji.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV