Judas Priest wrócą do Europy w 2020. Pierwszy koncert ogłoszony

Dobra wiadomość dla fanów oldschoolowego heavy, a w szczególności – dla fanów Judas Priest. Bogowie metalu wyruszą w trasę, którą będą świętować swoje 50-lecie. Judasi podali właśnie datę pierwszego rocznicowego koncertu!

– Jeździmy w duże trasy koncertowe, promując utwory, które ostatnio napisaliśmy. Nie widzę powodu, żeby przestać to robić, dopóki nie będzie ku temu przesłanek – mówił niedawno Rob Halford. Wygląda na to, że frontman Judas Priest nie rzucał słów na wiatr. Judasi nie zamierzają się żegnać. W 2020 r. zespół powróci na koncertowy szlak.

Grupa planuje zagrać ogólnoświatową trasę, która w założeniu ma uczcić 50-lecie Judas Priest. To już pewne: pierwszy koncert przyszłorocznego tournée odbędzie się blisko Polski na niemieckim festiwalu Wacken. Wydarzenie potrwa od 30 lipca do 1 sierpnia 2020 r.

Wkrótce mają zostać ogłoszone kolejne koncerty rocznicowej trasy Judas Priest. Polski koncert jest więcej niż prawdopodobny. Mystic Festival? A może powtórka na Pol’and’Rock? Czas pokaże.

Przypomnijmy: w ubiegłym roku Judas Priest dwukrotnie wystąpili w naszym kraju. Najpierw zagrali halowy koncert, który odbył się 13 czerwca na terenie katowckiego Spodka, by niespełna dwa miesiące później wystąpić na Pol’and’Rock Festival.

Oba koncerty Judasi zagrali w ramach promocji płyty „Firepower”. Album ukazał się w marcu 2018 r.

Merch Judas Priest, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV