Jinjer na dwóch koncertach w Polsce. Bilety w sprzedaży

Ukraińska formacja Jinjer lubi u nas grać. Po niedawnym koncercie na Mystic Festival zespół ogłasza dwa klubowe koncerty w Polsce: 9 listopada w Warszawie i dzień później we Wrocławiu.

Jinjer wystąpi w naszym kraju z końcem 2019 r. na dwóch klubowych koncertach. Najpierw kapelę zobaczymy 9 listopada w warszawskich Hybrydach, a następnie 10 listopada we wrocławskiej Pralni.

Bilety są już w sprzedaży. Szczegóły udostępniamy poniżej.

Grupa nagrywa obecnie swój czwarty pełnometrażowy album. Jego premiera planowana jest jeszcze na 2019 r. Ostatnia dotychczasowa produkcja Jinjer, epka „Micro”, ukazała się w 2019 r. nakładem Napalm Records.

„Nie ma zmiłuj. Wspólnie z naszym wieloletnim przyjacielem i współpracownikiem Maxem Mortonem mamy przyjemność ogłosić, że weszliśmy do Kaska Studio w Kijowie, by nagrać nasz czwarty album, który zamierzamy wydać w drugiej połowie roku. Wierzcie nam, że rozwali Wam głowy” – mogliśmy niedawno przeczytać na fanpage’u Jinjer.

Na koncie Jinjer znajdują się trzy płyty długogrające. Druga, „Cloud Factory”, pierwotnie wydana własnym sumptem w 2014 r., jest dostępna ponownie za sprawą Napalm Records.

Koszulki ze wzorem „Cloud Factory”, a także pełen merch Jinjer znajdziecie w RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV