Hunter powraca z „Arachne”. Znamy szczegóły nowej płyty

Hunter powraca. Zespół pokazał okładkę i zdradził pierwsze szczegóły nowej płyty. „Tym razem zabierzemy was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca” – zapowiadają członkowie grupy.

O tym, że nowy album Huntera jest w drodze, wiemy już od jakiegoś czasu. Dopiero teraz jednak, na krótko przed startem klubowej trasy zespołu, poznaliśmy więcej szczegółów.

Ósmy longplay Huntera pt. „Arachne” trafi do sprzedaży się w marcu.

„Tym razem zabierzemy Was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca. I poprowadzimy w najgłębsze jego zakamarki” – zapowiadają członkowie grupy i dodają: „Miejsca zawieszonego pomiędzy niebem a piekłem, będącego jednak również odbiciem rzeczywistości, w której żyjemy. Znajdziecie w nim miłość i nienawiść, krzyk i szept, ciepło i chłód, dobro i zło. Utkanego z dźwięków i słów, metaforycznych postaci i reminiscencji. Bytów realnych i wielowymiarowych. Zabawnych i strasznych. Postaci anielskich i prawdziwych potworów. Do miejsca nadziei i bezlitosnego jej braku. Gdzie sen przeplata się z jawą a strach niezmiennie wyciąga ku nam swoje szpony. Zawsze gotowy, zawsze blisko. Zabierzemy was w podróż w głąb siebie”.

Premiera „Arachne” zostanie wsparta serią 16 koncertów, których szczegóły udostępniamy poniżej – wraz z okładką płyty autorstwa Piotra „Qrasa” Kurka.

O pracach nad „Arachne” członkowie Huntera opowiadali nam w 2018 r., kiedy spotkaliśmy się na koncercie zespołu w Poznaniu. Nasz materiał video możecie zobaczyć via [link]

Merch Huntera, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV