Hunter idzie pod młotek. Do wylicytowania koncert zespołu

Kolejna ciekawa aukcja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoją cegiełkę do największej (i najgłośniejszej) kwesty w Polsce dokładają dobroduszni metalowcy z formacji Hunter, którzy wystawili na aukcję… swój koncert.

W salonie, łazience czy w pokoju, w którym spędzacie najwięcej czasu – Hunter nie ma problemu, by dać wyjątkowe, intymne show dla osoby, która wesprze WOŚP i wylicytuje koncert grupy na specjalnej aukcji Allegro.

– W związku z 26. Finałem WOŚP chcielibyśmy zlicytować tym razem nas. Krótko mówiąc, do tego, kto wylicytuje najwięcej, pojedziemy i zagramy akustycznie. Czy to będzie w dużym pokoju, w kuchni, w łazience (jeśli będzie wystarczająco dużo miejsca), czy może w sypialni – wasz wybór. My tam pojedziemy i zagramy – obiecuje Drak.

Warunek jest jeden: koncert musi się odbyć na terenie naszego kraju. W dowolne miejsce na mapie kraju Hunter dojedzie na własny koszt. Data oraz szczegóły koncertu zostaną ustalone ze zwycięzcą.

Na aukcję traficie via [link]

„Od początku istnienia WOŚP uczestniczymy w jej koncertach, aukcjach i wspieramy te bezprecedensowe na skalę światową wydarzenia. One nie tylko ratują życie, ale też łączą – a nie dzielą. Dlatego wspieramy całymi swoimi metalowymi sercami” – wyjaśnia zespół

Przypomnijmy: podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Fundacja WOŚP oraz artyści z całego kraju zagrają dla wyrównania szans w leczeniu noworodków!

Na portalu aukcje.wosp.org.pl każdego dnia pojawiają się setki nowych przedmiotów. Jak do tej pory na aukcjach 26. Finału wystawionych zostało 23426 przedmiotów, a liczba ta z każdą godziną rośnie. Tegoroczne aukcje potrwają do połowy lutego. Fundacja zachęca do wzięcia udziału w licytacjach i wystawiania własnych przedmiotów!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV