Hollywood Undead wracają z nowym klipem. „Whatever It Takes”

Czekaliście na nowe rzeczy od Hollywood Undead? Ucieszycie się – zespół wypuścił do sieci nowy numer wraz z klipem. „Whatever It Takes” trafi na najnowszy album grupy, którego premiery możecie spodziewać się jeszcze w tym roku!

Jeśli nie pamiętacie, przypominamy: na początku 2018 r. Hollywood Undead wpada do Polski na dwa koncerty. Zanim jednak zespół zamelduje się 17 lutego w Warszawie i dzień później we Wrocławiu, na sklepowych półkach pojawi się jego nowy album: „Five”.

– Jesteśmy pięcioma braćmi, a to nasz piąty album – zauważa Johnny 3 Tears, wokal i gitara basowa Hollywood Undead. – Nic nie oddaje głębi muzyki, tak jak ta liczba. Numerologia to potężna siła. Kiedy mówimy „Pięć”, wszystko nabiera sensu. Odwołujemy się również do utworu „No. 5” z naszego pierwszego albumu.

– Nawiązaliśmy w ten sposób do sekretnego fanclubu, który wspierał nas przez ostatnią dekadę – dodaje Johnny 3 Tears. – Ta liczba jest znacząca, tak jak znaczący jest dla nas ten moment. Nasi fani sprawiają, że czujemy się jak najważniejszy zespół na świecie. Ich zaangażowanie w naszą muzykę inspiruje nas do tego, by nigdy ich nie zawieść. „Five” jest dla nich – kończy jeden z pięciu filarów Hollywood Undead.

Premierę „Five” zaplanowano na 27 października. Najnowszy, jeszcze gorący singiel „Whatever It Takes” możecie sprawdzić poniżej.

Hollywood Undead istnieje od 2005 r. Na jej koncie znajdują się 4 longplaye. Ostatni to „Day of the Dead” z 2015 r.

Oryginalne koszulki, bluzy i czapki Hollywood Undead znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV