Hollywood Undead i Papa Roach w Polsce w 2020

Stęskniliście się za Hollywood Undead? W przyszłym roku zespół wróci do Polski w towarzystwie Papa Roach. Oba zespoły pojawią się na wspólnym koncercie 7 marca w Poznaniu.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 1 listopada, o godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Dzień wcześniej rozpocznie się przedsprzedaż na stronie Ticketmaster Polska. Klienci banku Citi Handlowy będą kupić bilety już w środę, 30 października, od godz. 12.00.

Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 r. Zespół w krótkim czasie zdobył sporą rzeszę fanów. Ich ostatnim krążkiem jest „V” z 2017 r.. Obecnie Undead pracują nad nowym, szóstym albumem, promowanym jeszcze gorącym singlem „Already Dead”.

Papa Roach to z kolei jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 r. w Kalifornii. W 1997 roku ukazała się ich debiutancki longplay „Old Friends from Young Years”, a 3 lata później „Infest”, zawierający ich najbardziej znany utwór „Last Resort”. Na początku 2019 r. zespół podzielił się z nami swoim 10 albumem „Who Do You Trust?”.

Merch Hollywood Undead oraz merch Papa Roach znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV