Godsmack wyda nowy album. „Kto jest gotowy?”

Godsmack zapowiada premierę nowej płyty. Pochodząca z Bostonu formacja, która w przyszłym roku będzie świętować 20-lecie, w 2018 r. ma zamiar wypuścić 17 album – i już teraz chwali się postępami prac na Twitterze.

„Tony Rombola wymiata w studiu. Nowy album prawie skończony. Kto jest gotowy?” – najnowszym tweetem, opatrzonym filmem ze studia, nowy materiał zapowiada Godsmack.

Nowy album grupa zamierza wypuścić dokładnie 20 lat od momentu wydania oficjalnego debiutu, czyli – przypomnijmy – płyty „Godsmack” z 1998 r. Najpierw jednak Amerykanie podzielą się z fanami nowym singlem, który w międzyczasie zapowiedział głos Godsmack, Sully Erna.

– Jak na razie nowe utwory są bardziej przystępne, choć są też momenty, które przypadną do gustu starszym fanom Godsmack, Bardziej jednak czuliśmy, że to dobry czas, by wyjść do szerszego grona odbiorców – w niedawnym wywiadzie szczerze przyznał Erna.

– Możemy cały czas robić to samo, ale nie przyniosłoby to niczego nowego – wyjaśnia Erna. – Widzę to tak, że kiedy weźmie się nasz katalog z ostatnich 20 lat, jest to pewien rozdział naszej kariery, bardziej nostalgiczna, vintage’owa wersja Godsmack, od tego momentu natomiast próbujemy odświeżyć nasze brzmienie, nasz image, nasze koncerty. Po prostu, chcemy pokazać nowy Godsmack. Widzimy bowiem, że od kiedy zaczęliśmy, pojawiło się nowe pokolenie, które dopiero teraz ma szansę nas poznać. Chcemy podejść do tego mądrze i tak, by nie zniechęcić wcześniejszej publiczności – podkreśla wokalista.

Przypomnijmy: ostatnim utworem wypuszczonym przez Godsmack był opublikowany w październiku 2015 r. „Inside Yourself”. Warto odnotować, że w 2017 r. z solowym materiałem w Polsce pojawił się Sully Erna, który 23 i 24 września wystąpił kolejno we Wrocławiu i w Łodzi.

Po koszulki i inne produkty związane z Godsmack zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV