Queensryche planują kolejny album. „Sprawnie działająca maszyna”

Hardrockowa legenda wydała w październiku swój najnowszy album „Digital Noise Alliance”. Jednak zespół już przymierza się do prac nad kolejnym krążkiem.

Wokalista Queensryche Todd La Torre, który zastąpił w 2012 r. Geoffa Tate’a, poza tworzeniem nowego materiału otwarcie wyznał, co działo się ostatnio w grupie. Był to znaczący krok w zmianach w zespole, który borykał się przez długi czas z konfliktami personalnymi, niejasnościami finansowymi, a także przechodził przez wiele sądowych batalii między byłymi a obecnymi członkami.

W wywiadzie dla radia SiriusXM La Torre opowiedział: „Nigdy nie zadowolisz wszystkich. Ale jeśli odłożysz na bok uprzedzenia, personalne perturbacje i po prostu posłuchasz zespołu, skupiając się na muzyce, zauważysz, że to sprawnie działająca maszyna. Niewiele osób wie, co naprawdę się u nas dzieje, bo nie przebywają z nami na co dzień. W ciągu ostatnich lat ludzie przychodzili do zespołu i odchodzili. Każdy ma inne pragnienia i ścieżki, ale Queensryche żyj,e a ja jestem w tym zespole już 10 lat. I chcę w nim być”.

La Torre kontynuował swój wywód, mówiąc: „Już teraz piszemy nowe pomysły na kolejny album i czuję wewnętrznie, że następny krążek Queensryche będzie szczytem tego, co zrobiłem z zespołem do tej pory. Wierzę, że każdy kolejny album to rozwój”.

Nowy album Queensryche „Digital Noise Alliance” od początku wydania zbiera dobre recenzje i został życzliwie przyjęty przez fanów.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.