Frontside nagrał odświeżoną wersję utworu „Więzy”

Remake utworu „Więzy” ze swojej pierwszej płyty prezentuje Frontside. „Tekst napisany przez Astka w 2001 r. pozostaje cały czas aktualny” – zauważa Demon, gitarzysta zespołu, który lada dzień rozpocznie trasę „Innowiercy Tour”.

Odświeżony przez muzyków Frontside utwór „Więzy” pochodzi z wydanego w 2001 r. albumu „Nasze jest królestwo, potęga i chwała na wieki”. Album ukazał się nakładem Metal Mind Productions.

– Tekst napisany przez Astka (wokalistę Frontside – przyp. red.) w 2001 r. pozostaje cały czas aktualny. Dobrze mieć świadomość istniejącego systemu, czy to politycznego, czy korporacyjnego. Zawsze coś od czegoś zależy, zawsze ktoś od kogoś zależy – komentuje Demon, gitarzysta Frontside.

– W obecnym świecie coraz bardziej kontrolowana jest jednostka, czy to przez władzę, media, czy reguły narzucane nam odgórnie – podkreśla muzyk. – Warto o tym wciąż pamiętać. Każda niewola pcha do buntu, a więzy są do zerwania. To dla nas ważny numer. Nagraliśmy go ponownie, a za mikrofonem stanął Astek wespół z Aumanem.

Nową wersję „Więzów” możecie odsłuchać via [link]

Przypomnijmy: wraz z końcem listopada Frontside rozpocznie trasę Innowiercy Tour. W koncertowych wojażach ekipę z Sosnowca wspierać będą zespoły Mentor i Hostia.

Szczegółową rozpiskę Innowiercy Tour udostępniamy poniżej.

Na trasę zaprasza Knock Out Productions.

Frontside istnieje od 1993 r. Zespół zadebiutował w 2001 r. albumem „Nasze jest królestwo”. Aktualny skład grupy tworzą Marcin „Auman” Rdest (wokal), Mariusz „Demon” Dzwonek (gitara), Dariusz „Daron” Kupis (gitara), Wojciech Nowak (bas) i Tomasz „Toma” Ochab (perkusja).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV