Five Finger Death Punch i Megadeth na koncercie w Polsce

To już oficjalne: w 2020 r. czeka nas wspólny koncert Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves. W ramach trasy odbywającej się pod hasłem MegaDeathPunch wszystkie trzy ekipy zawitają do Warszawy.

Póki co nie znamy szczegółów koncertu. Oprócz tego, że odbędzie się w przysżłym roku w Warszawie, nie ujawniono żadnych innych informacji. Nie wiemy zatem, kiedy dokłądnie Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves zagrają w stolicy, ale to, żę zagrają, jest już pewne.

Warszawa znalazła się na aktualizowanej na bieżąco liście miast, w których odbędzie się koncert trasy MegaDeathPunch. Kilka dat jest jeszcze do ujawnienia. Czy Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves zaskoczą nas kolejnym polskim koncertem? Wszystko jest możliwe.

Na stronę trasy MegaDeathPunch traficie via [link]

Przypomnijmy: Filve Finger Death Punch i Megadeth pracują nad swoimi nowymi albumami. Przewidywany czas premiery obu wydawnictw to pierwsza połowa 2020 r. Bad Wolves swój kolejny longplay wydadzą jeszcze w 2019 r. Krążek pt. „N.A.T.I.O.N.” trafi do sklepów 25 października.

Merch Five Finger Death Punch i Megadeth znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Derrick Austinson (CC BY-SA 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV