Fink Tree na XVI Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego

Uznana poznańska formacja Fink Tree wystąpi na XVI Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie. Zespół pojawi się tam jako jeden z poznańskich reprezentantów i uczestnik Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego, gdzie wykona utwór pt. „Tak… tak… to ja…”.

Fink Tree to indie rockowy zespół tworzący w Poznaniu. Ostatnio w sieci pojawił się ich nowy teledysk do utworu „Sinner”, który można było usłyszeć m. in. na kanałach znanych polskich vlogerów, takich jak Niekryty Krytyk czy Dem. W zeszłym miesiącu Fink Tree zagrało na Powidz Jam Festiwal tuż przed Swiernalisem i Anią Dąbrowską. Tym razem ich konkursowy występ zwieńczy koncert Kayah & Royal String Quartet.

Do udziału w konkursie zakwalifikowało się łącznie 11 zespołów.

– To dla nas niesamowite wyróżnienie. Nie spodziewaliśmy się, że zostaniemy zaproszeni do Tczewa. A jednak. Jedziemy tam!” – komentuje Miqus Adamczewski z Fink Tree. Na pytanie, czy zamierzają wygrać konkurs, odpowiada ostrożnie: – Razem z nami na scenie wystąpi wiele świetnych zespołów, więc można powiedzieć, że konkurencja jest mocna. Na pewno damy z siebie wszystko i zobaczymy, czym to zaowocuje”.

Obok Fink Tree na scenie pojawią się też inni młodzi artyści, wśród których znajdą się Aimo, Black Radio, Bleach, Funkologia, Huta Plastiku, Justyna Różewicz & Amazing Band, Le FleuR, Need More Clouds, Shuttup oraz Tranquilizer. Gościnnie wystąpi również Przemek Radziszewski z zespołem.

Koncerty konkursowe odbywać się będą 26 sierpnia od godziny 18:30. Cały festiwal rozpocznie się 25 sierpnia w Tczewie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Fink Tree znajdziecie na Facebooku via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV