Dwa koncerty Rogera Watersa w Polsce. Gdzie zagra legenda Pink Floyd?

Znamy szczegóły koncertów Rogera Watersa, który tak jak zapowiedział, w 2018 r. przyjedzie do Polski z materiałem z płyty „Is This The Life We Really Want?”. Legenda Pink Floyd wystąpi w naszym kraju dwukrotnie: 3 sierpnia w Krakowie i dwa dni później w Trójmieście.

Z materiałem z jeszcze gorącego albumu „Is This The Life We Really Want?”, swojego pierwszego pełnoprawnego wydawnictwa od 25 lat, do Polski wybiera się Roger Waters. Fani muszą wprawdzie uzbroić się w cierpliwość, a to dlatego, że w europejską trasą Waters wyruszy dopiero w przyszłym roku, ale i tak jest to znakomita wiadomość.

Kiedy muzyk pojawi się w Polsce? Właśnie poznaliśmy odpowiedź na to pytanie – w dniach od 3-5 sierpnia. W tym czasie były już członek Pink Floyd zdąży zagrać dwukrotnie: najpierw 3 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie, a następnie 5 sierpnia w Ergo Arenie w Gdańsku. Sprzedaż biletów na oba koncerty prowadzi agencja Live Nation (przedsprzedaż wystartuje w środę, 27 września, o godz 10.00).

Ceny biletów wahają się od 249 do 499 zł oraz od 869 do 1108 zł za pakiety VIP.

Jak zapowiada sam Waters, na nadchodzących koncertach jego zespół zagra zarówno nowy materiał, jak i starsze utwory, w tym wybrane evergreeny Pink Floyd.

„Obiecuję, że czeka was świetne show. Spektakularne, tak jak wszystkie moje poprzednie” – zapewnia muzyk.

Wybieracie się? Jeśli tak – koszulki Pink Floyd i Rogera Watersa oraz inne rzeczy, jakie przydadzą się wam na koncercie, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV