Decapitated ogłaszają trasę Faces Of Death Tour

Koncertowy powrót na 2020 r. planują deathmetalowcy z Decapitated. Zespół ogłasza intensywną wiosenną trasę Faces Of Death Tour. W marcu Decapitated odwiedzą 23 europejskie miasta wraz z zespołami Beyond Creation, Ingested, Lorna Shore i Viscera.

– Do wszystkich fanów Decapitated: widzimy się podczas koncertów w 2020 r. Planujemy również komponować nową muzykę na następny album. Miejcie oczy szeroko otwarte i czekajcie na więcej informacji – z końcem września informował Vogg, gitarzysta i muzyczny mózg Decapitated.

Zgodnie z zapowiedzią Vogga Decapitated ogłaszają koncerty na 2020 r. Póki co grupa ma zaplanowany marzec. Będzie to intensywny miesiąc, w trakcie którego Decapitated odwiedzą aż 23 europejskie miasta. Mamy dobrą wiadomość dla polskich fanów: zespół zagra jeden koncert w Polsce. Decapitated 27 marca zameldują się we Wrocławiu. Nie przegapcie tej daty!

– 23 miasta i pięć zespołów. Mocny, ciężki, niezniszczalny zestaw, który przejdzie przez Europę. Przygotujcie się na death metal – do fanów zwraca się Vogg.

Szczegóły trasy udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: dyskografię Decapitated zamyka „Anticult” z 2017 r.

Nasz niedawny wywiad z Voggiem i Rastą z Decapitated znajdziecie na fanpage’ach RockMetalShop.pl i RockMetalNews.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV