Death In Rome z coverem „Białej Armii” Bajmu

Cover „Białej Armii” Bajmu nagrał zespół Death In Rome. Niemcy, którzy znani są z niepokojących coverów superprzebojów z gatunku „guilty pleasures”, w najbliższy weekend zaśpiewają partię Beaty Kozidrak na koncercie w Poznaniu.

W ich mrocznych, neofolkowych aranżacjach nawet „Last Christmas” Wham! przestaje być obciachem. Death In Rome to specjaliści od ratowania utworów, których uratować się nie da (przynajmniej od kiczu).

„Biała Armia” to gruby kaliber. Do wzięcia na warsztat polskiego utworu grupa zobowiązała się przy okazji koncertu, który 2 września odbędzie się w Poznaniu. Początkowo miał to być utwór Obywatela G.C. – tego chcieli fani, głosując w ankiecie na stronie Left Hand Sounds. Death In Rome najwyraźniej jednak wyzwania. Koniec końców niemiecka ekipa postawiła na Bajm.

Cover (po polsku) udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: poznański koncert Death In Rome odbędzie się 2 września w klubie U Bazyla. W roli supportu zagrają By The Spirits.

Przedsprzedaż biletów w cenach 50 zł trwa na Lefthandsounds.org i Eventim.pl. W dniu koncertu wejściówki będą kosztować 60 zł.

Na stronę wydarzenia przejdziecie via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV