David Hasselhoff zdradza szczegóły płyty. Będzie ostro

Pamiętacie jeszcze Davida Hasselhoffa i jego plany nagrania heavy metalowej płyty? Wygląda na to, że aktor znany m.in. z seriali „Nieustraszony” i „Słoneczny patrol”, nie rzucał słów na wiatr. Gwiazdor lat 80. potwierdza: we wrześniu na sklepowe półki trafi jego album.

Hasselhoff jest znany przede wszystkim z dokonań aktorskich, ale serialowy ratownik Mitch realizuje się również muzycznie. Na jego koncie znajduje się kilkanaście solowych albumów, a także zakurzony superprzebój „Looking for Freedom”, który w 1989 r. Hasselhoff zaśpiewał na murze berlińskim.

Hasselhoff ma już swoje lata, ale wciąż chce robić swoje. Aktor zdradził niedawno Deutsche Presse-Agentur, że pracuje nad nowym materiałem. Jak stwierdził, będzie to ostry heavy metal.

– Robię numery heavy metalowe na mój nowy album – oznajmił Hasselhoff.

– Robię wszystko. Bo mogę – dodał serialowy ratownik Mitch.

Dziś wiemy już więcej o planowanym wydawnictwie Hasselhoffa. Okazuje się, że na jego albumie zaśpiewają Al Jourgensen z Ministry, Steve Stevens z Billy Idol i Tracii Guns, glamrockowy zawadiaka z grupy L.A. Guns, która dała początek Guns N’ Roses (w L.A. Guns wystepował Axl Rose – red.). Krążek ukaże się wraz z końcem września. Znajdzie się na nim kilka coverów. W końcu Hasselhoff może wszystko.

To jak – czekacie na metal od Davida Hasselhoffa?

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV