David Hasselhoff nagrał heavy metal. Ma nową kapelę

Rok 2020 przynosi wiele niespodzianek, ale wygląda na to, że jeszcze nie wszystkie karty zostały wyłożone na stół. Heavymetalowym singlem wkróce zamierza uderzyć David Hasselhoff. Aktor opublikował obszerną zapowiedź utworu „Through The Night”.

David Hasselhoff to jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów ostatnich lat. W latach 80. i 90. Hasselhoff dzielił i rządził w przemyśle rozrywkowym. Był twarzą „Słonecznego patrolu”, a także głównym bohaterem serialu „Nieustraszony”, w którym ścigał przestępców nieśmiertelnym KITT-em. Dziś sława Hasselhoffa jest nieco zakurzona, ale aktor postanowił o sobie przypomnieć.

Hasselhoff przed rokiem odgrażał się, że zacznie nagrywać heavy metal (sic!). Gdy już myśleliśmy, że serialowy ratownik Mitch porzucił swoje plany, w sieci pojawiła się zapowiedź singla „Through The Night”, czyli oldschoolowy heavymetalowego killera z wokalem Hasselhoffa.

Swój metalowy projekt Hasselhoff stworzył we współpracy z zespołem Cuestack. Aktualnie Hoff i jego kapela kończą prace nad epickim teledyskiem do „Through The Night”. Ma być na bogato z zaawansowaną postprodukcją i efektami specjalnymi, a że czasy nie są łatwe, artyści postanowili uruchomić kampanię na Kickstarterze, gdzie zbierają środki na dokończenie klipu.

Więcej informacji znajdziecie w materiale poniżej.

O swoim nowym przedsięwzięciu Hasselhoff opowiadał kilka miesięcy temu, zdradzając, że na jego heavymetalowym albumie pojawią się m.in. Al Jourgensen z Ministry, Steve Stevens z Billy Idol i Tracii Guns, glamrockowy zawadiaka z grupy L.A. Guns, która dała początek Guns N’ Roses (w L.A. Guns wystepował Axl Rose – red.).

CZYTAJ TEŻ: HORRORY NA WAKACJE. STRACH W UPALNY WIECZÓR

Choć większość kojarzy Hasselhoffa z jego karierą aktorską, amerykański gwiazdor ma na koncie również kilkanaście albumów, w tym kilka bestsellerów. Kiedy w 1989 r. zaśpiewał na berlińskim murze „Looking for Freedom”, momentalnie stał się królem list przebojów. Jego heavymetalowy album nie będzie więc pierwszym atakiem Hasselhoffa na branże muzyczną.

To naprawdę dziwny rok.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV