Dave Gahan wystrzelony w kosmos. Nowy teledysk Depeche Mode

Puste ulice Los Angeles i przestrzeń kosmiczna – oto plany „Cover Me”, najnowszego klipu Depeche Mode zrealizowanego do trzeciego singla promującego „Spirit”, ostatni album grupy. Obraz to dzieło nadwornego grafika DM Antona Corbijna.

Patrząc na najnowszy teledysk zaprezentowany przez Depeche Mode, trudno nie dojść do wniosku, że samotność nigdzie nie jest tak dojmująca, jak w wielkim mieście i kosmosie. W klipie do „Cover Me” w takich właśnie kontekstach doświadcza jej Dave Gahan, wokalista zespołu, który – najpierw na ulicach LA, a następnie podróżując zamknięty w kapsule kosmicznej – próżno szuka bliskości.

Całość możecie obejrzeć poniżej.

Teledysk do „Cover Me” jest drugim klipem zrealizowanym na potrzeby promocji „Spirit”, najnowszej płyty Depeche Mode (krążek ukazał się 17 marca br.). Obraz to dzieło Antona Corbijna, artystycznego opiekuna grupy. Poprzednio holenderski fotograf, filmowiec i grafik wyreżyserował dla zespołu klip do utworu „Where’s the Revolution”, pierwszego singla promującego album.

„Spirit” to czternasty album w dorobku Depeche Mode. Z materiałem z płyty Dave Gahan & Co. wkrótce zjawią się w Polsce. Na początku 2018 r. zespół zagra kolejno: 7 lutego w Tauron Arenie w Krakowie, 9 lutego w Atlas Arenie w Łodzi i 11 lutego w Ergo Arenie w Trójmieście.

Sprzedaż biletów na wszystkie 3 koncerty prowadzi agencja Live Nation.

Merch Depeche Mode, w tym koszulki i gadżety związane z Depeche Mode, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV