Czad Festiwal odwołany. Organizatorzy komentują

Czad Festiwal odwołany. Impreza, która od 2013 r. odbywała się w Straszęcinie, uchodzi za jedno z najważniejszych letnich wydarzeń koncertowych. „Bardzo przepraszamy fanów oraz wszystkich tych, którzy mieli w planach uczestniczyć w festiwalu” – piszą organizatorzy.

„Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że z powodu małego zainteresowania oraz niechęci i utrudnień ze strony niektórych lokalnych środowisk zmuszony jest odwołać Czad Festiwal zaplanowany w dniach 15-18 sierpnia 2018 r. w Straszęcinie” – taka informacja pojawiła się na oficjalnym fanpage’u Czad Festiwalu.

W tym roku na Czad Festiwalu mieli zagrać m.in. Papa Roach, Dropkick Murphys i Gogol Bordello. Z polskich wykonawców w line-upie znaleźli się m.in. Luxtorpeda, Jelonek, Dżem i Kabanos.

„Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i patronom medialnym” – piszą organizatorzy, jednocześnie informując o warunkach zwrotów biletów: „Osoby, które kupiły bilety za pośrednictwem strony arenashop.arenaagencja.pl, proszone są o odesłanie biletów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie: www.czadfestiwal.pl”.

Przypomnijmy: do tej pory Czad Festiwal odbył się pięciokrotnie. Wśród artystów, którzy pojawili się na festiwalu w ubiegłym roku, byli m.in. The Offspring, Blind Guardian i Bastille.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV