Córka Ozzy’ego Osbourne’a zaprezentowała mroczny singiel

Jaka rodzina, taka dziewczyna. Aimee Osbourne, najstarsza córka Sharon i Ozzy’ego Osbourne’ów, zaprezentowała nowy, autorski singiel. Utwór „Shared Something With the Night” spodoba się fanom My Bloody Valentine.

Ozzy Osbourne może być dumny ze swojej córki Aimee, która zamierza pójść w jego ślady. Najstarsza córka Ozzy’ego z małżeństwa z jego obecną żoną Sharon przymierza się do wydania debiutanckiej płyty. Dzieci nie zawsze dziedziczą talent po rodzicach, ale Aimee Osbourne najwyraźniej wdała się w tatę. Jej nowy singiel „Shared Something With the Night” brzmi naprawdę nieźle i – jak przystało na kompozycję reprezentantki rodziny Osbourne’ów – przy okazji również całkiem mrocznie.

– Ten utwór to kołysanka w klimacie My Bloody Valentine dla osób o romantycznym usposobieniu, które cierpią na bezsenność – komentuje Aimee, otwarcie przyznając się do inspiracji angielską legendą shoegaze’u.

„Shared Something With the Night” nie jest pierwszym singlem córki legendy metalu. Swój pierwszy utwór Aimee opublikowała w 2015 r. W kolejnym roku zaprezentowała dwie dodatkowe kompozycje. Mimo to nie udało jej się wydać płyty. Ta jednak wkrótce ma się ukazać. „Shared Something With the Night” to singiel promujący album „Vacare Adamaré”. Data premiery póki co nie została ujawniona.

Singiel „Shared Something With the Night” możecie odsłuchać poniżej.

Przypomnijmy: na początku roku ukazał się pierwszy od dekady solowy album Ozzy’ego Osbourne’a. Wokalista niestety nie był w stanie go promować, zarówno ze względów zdrowotnych, jak i z uwagi na pandemię, która wybuchła krótko po premierze płyty.

Album „Oridinary Man” oraz licencjonowany merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV