Corey Taylor w klimacie country. Nowy singiel wokalisty Slipknot

Corey Taylor zaskakuje każdym kolejnym singlem. Lider Slipknot, który na początku października ma wydać swój pierwszy solowy album, udostępnił utwór w estetyce country rock.

„HWY 666” to już trzeci singiel z płyty „CMFT”, mającej ukazać się 2 października. Corey Taylor poważnie podchodzi do tematu promocji swojego pierwszego solowego wydawnictwa. Wokalista robi wszystko, by fani nie stracili zainteresowania jego osobą.

Country rock? Od tej strony nie znaliśmy Taylora, ale wygląda na to, że frontman Slipknot ma w rękawie kilka asów. Utwór „HWY 666” to galopujący country rock brzmiący jak soundtrack do jazdy przez pustą Route 66 w słoneczne popołudnie. Kurz dosłownie unosi się w powietrzu.

Utwór możecie odsłuchać poniżej.

Wszystko wskazuje na to, że album „CMFT” będzie bardzo zróżnicowany. Ostatnio Taylor zaskoczył wszystkich, prezentując singiel utrzymany w duchu hip-hopu. Niedługo później muzyk wrzucił do sieci przyjemną rockową piosenkę „Black Eyes Blues” z chwytliwym refrenem i wygładzonym brzmieniem. Co dalej? Spodziewamy się absolutnie wszystkiego.

– To na pewno będzie coś opartego o rocka, ale będzie to rock, który spotyka bardzo wiele różnych rzeczy. Mocniejsze rzeczy, ale też rozbudowane, zrobione z rozmachem, monumentalne piosenki gitarowe, które będziecie chcieli śpiewać, bo taki właśnie jestem. Nie zamierzam walczyć z samym sobą – zapowiada Taylor.

CZYTAJ TEŻ: COREY TAYLOR CHCE OTWORZYĆ Z ŻONĄ FOOD TRUCKA

Wokalista zdradził, że w nagraniach pomogli mu członkowie zespołu, z którym wcześniej dawał występy solo, a także kilku zaprzyjaźnionych muzyków, w tym Christian Martucci, kolega ze Stone Sour.

Album „CMFT” znajdziecie w naszym zestawieniu najbardziej wyczekiwanych albumów tego roku.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV