Bring Me The Horizon zapowiedzieli nowy album. „Post Human: Survival Horror”

Członkowie Bring Me The Horizon w ostatnim czasie pracują na podwójnych obrotach. Choć dopiero co wydali dwie płyty, Anglicy właśnie zapowiedzieli premierę kolejnego wydawnictwa. „Post Human: Survival Horror” ukaże się 30 października.

To będzie ciekawe Halloween. Zadbają o to Bring Me The Horizon, którzy właśnie zapowiedzieli premierę kolejnej płyty. Grupa po raz kolejny zaskakuje. Na liście utworów, jakie znajdą się na „Post Human: Survival Horror”, nie brakuje niespodzianek. Bo jak inaczej można określić współpracę Bring Me The Horizon z Babymetal czy Amy Lee z formacji Evanescence?

Na najnowszym wydawnictwie Bring Me The Horizon nie zabraknie ostatnich singli zespołu: „Parasite Eve” i „Obey”. W sumie na „Post Human: Survival Horror” trafi dziewięć utworów.

Tracklistę oraz okładkę płyty udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: ubiegły rok przyniósł aż dwie płyty Bring Me The Horizon. Najpierw zespół wypuścił pełnoprawny album „Amo”, a następnie z końcem roku zaprezentował bardzo eklektyczny, mocno awangardowy krążek „Go To”, zapraszając całą plejadę gości – od gwiazd po kapele z undergroundu.

Z nowym materiałem grupa miała wystąpić w Polsce 2 czerwca 2020 r. w Łodzi na Impact Festival. Wydarzenie ostatecznie zostało odwołane.

Koszulki Bring Me The Horizon i inne produkty związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV