Bring Me The Horizon z datą premiery płyty i szczegółami trasy

Powrót Bring Me The Horizon stał się faktem. Zespół udostępnił nowy singiel i idzie za ciosem. Grupa zdradza datę premiery płyty i podaje daty trasy koncertowej, która w listopadzie zawita do Europy.

Od kiedy po raz pierwszy został wyemitowany na antenie BBC Radio 1, najnowszy singiel Bring Me The Horizon obiega świat. „Mantra” wzbudza skrajnie różne emocje, ale dla zespołu to dopiero początek nowej drogi.

Najważniejszym przystankiem dla metalcore’owców z Sheffield będzie premiera nowej płyty. Grupa podała właśnie datę premiery wydawnictwa. Krążek zatytułowany „Amo” na sklepowe półki trafi 11 stycznia. Będzie to szósty longplay w dorobku Bring Me The Horizon.

Preorder płyty, której okładka, jak zaznacza zespół, może jeszcze ulec zmianie, został uruchomiony na stronie: www.store-eu.bmthofficial.com

Jeszcze przed oficjalną premierą Bring Me The Horizon zagrają nowy materiał podczas listopadowej trasy koncertowej. Niestety, tym razem zespół ominie nasz kraj. Żeby posłuchać nowego materiału grupy w wersji live, trzeba będzie nastawiać się na dłuższą podróż (najbliżej do jednego z niemieckich miast) lub poczekać na daty dalszych koncertów, które z pewnością pojawią się wraz z zapowiedzianą premierą „Amo”.

Pierwszy singiel promujący szósty album Bring Me the Horizon udostępniamy poniżej.

– Zniknęliśmy, by nagrać coś nowego. To pierwsza rzecz, którą chcieliśmy zaprezentować ludziom po naszym powrocie – o „Mantrze” w rozmowie z BBC Radio 1 opowiadał Oli Sykes, wokalista Bring Me The Horizon.

– To coś trochę innego, ale są pewne podobieństwa – dodał Sykes, porównując singiel do wcześniejszych dokonań Bring Me The Horizon.

Przypomnijmy: jak dotąd ostatni album Bring Me The Horizon, „That’s the Spirit”, ukazał się w 2015 r.

Ostatni koncert zespołu w Polsce miał miejsce na Przystanku Woodstock w 2016 r.

Koszulki, bluzy i czapki Bring Me The Horizon znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV