Brian Johnson wraca do AC/DC? Wokalista sfotografowany w Vancouver

Brian Johnson wraca do AC/DC? Nie jest to oficjalna informacja, ale wiele na to wskazuje. Wokalista został sfotografowany w studiu w Vancouver, gdzie jak donoszą dobrze poinformowane źródła, australijska formacja nagrywa nowy album.

Członkowie AC/DC mają za sobą trudny czas. Śmierć Malcolma Younga, a wcześniej choroba Briana Johnsona, która zmusiła wokalistę do opuszczenia szeregów zespołu, położyły się cieniem na dalszej karierze AC/DC. Grupa nie zamierza jednak kończyć działalności. Co więcej, jak poinformował kanadyjski dziennikarz Steve Newton, Angus Young wraz zresztą składu AC/DC w pocie czoła pracują nad kolejnym wydawnictwem.

Członkowie AC/DC byli widziani w Vancouver w pobliżu studia, w którym zarejestrowali trzy ostatnie płyty: „Stiff Upper Lip”, „Black Ice” i „Rock or Bust”.

Wszystko się potwierdza. Do sieci trafiło zdjęcie, które nie może być dziełem przypadku. Widać na nim Phila Rudda, wieloletniego perkusistę AC/DC, a także – co jest sporym zaskoczeniem – Briana Johnsona.

Zdjęcie udostępniamy poniżej

Czy czeka nas wielki powrót legendarnego wokalisty? Nie można tego wykluczyć. Niezorientowanym wyjaśniamy: Brian Johnson rozstał się z AC/DC w czasie trasy Rock Or Bust World Tour. Wszystko przez kłopoty ze słuchem, które uniemożliwiły Johnsonowi dalsze koncertowanie. W obliczu problemów zdrowotnych Johnsona wokalistę zastąpił Axl Rose z Guns N’ Roses, Johnson zaś znalazł sobie nowe zajęcie – wieloletni frontman AC/DC został gospodarzem programu Brian Johnson’s Life On The Road emitowanego w telewizji Sky Arts (angielski odpowiednik TVP Kultura).

Warto odnotować, że według wcześniejszych doniesień na nowym albumie AC/DC miał zaśpiewać Axl Rose. Tak twierdził m.in. będący zawsze blisko zespołu biograf Paul Cashmere.

Przypomnijmy: trasa Rock Or Bust World Tour, w czasie której Axl Rose wziął zastępstwo za Briana Johnsona, odbywała się w latach 2015-2016.

Merch AC/DC, w tym koszulki, bluzy i książki poświęcone historii zespołu, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV