Blackberry Brothers w RockMetal TV. Zobacz pierwszy odcinek!

Jeżeli uważacie, że czas muzycznych telewizji dobiegł końca, zmieńcie kanał i zróbcie głośniej – ruszamy z alternatywnym, rockowo-metalowym przekazem prosto z Vintage Records Studio. Tym razem gościmy rockmanów z Blackberry Brothers. Nie możecie tego przegapić!

Nie boją się przesterów, ale i niczego nie muszą pod nimi ukrywać. Grają zawodowo, umiejętnie czerpiąc z tradycji amerykańskiego południa. Poznajcie ich bliżej – to Blackberry Brothers, szóstka przyjaciół z Dolnego Śląska (w tym dwóch braci), których losy połączyła pasja i miłość do rock’n’rolla.

Swoją bezbłędną, pełną polotu i zaangażowania grą Blackberry Brothers zaimponowali Szymonowi Swobodzie, właścicielowi Vintage Records Studio, będącego jednocześnie spiritus movens projektu RockMetalTV.

– Zawszę dokonuję wstępnej weryfikacji, sprawdzam, czy zespół jest na tyle profesjonalny, żeby podołać zadaniu. Tu zespół gra na żywo, nie ma więc mowy o żadnych brakach technicznych – podkreśla Szymon i dodaje: – Blackberry to świetny zespół. Cieszę się, że możemy pokazać światu, bo przecież YouTube nie ma granic, nieznany, ale naprawdę świetny zespół.

– Blackberry Brothers to zespół, który jest bardzo dobrze przygotowany, bardzo dobrze wyposażony i przywiązuje dużą wagę do kompozycji, co w przypadku młodych zespołów jest rzadkością – kontynuuje Szymon, zwracając uwagę na krótki staż Blackberry Brothers (grupa powstała w 2015 r. – przyp. red.). – Są przygotowani do grania na każdej scenie w Polsce i nie tylko, ponieważ dbają o każdy aspekt, począwszy od brzmienia i kompozycji, a kończąc na sprawach związanych z wizerunkiem – kończy.

Pierwszy odcinek RockMetalTV z Blackberry Brothers w roli głównej dostępny poniżej. Kolejne odcinki już wkrótce na RockMetalNews.pl. Stay tuned!

2 komentarze do wpisu „Blackberry Brothers w RockMetal TV. Zobacz pierwszy odcinek!”

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV