Black Veil Brides jeszcze raz wydadzą swój debiut

To dobry czas dla kapel, by zrealizować plany, które do tej pory były odkładane na bok. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Black Veil Brides jeszcze raz nagrali swój debiut. Zespół zaprezentuje efekty swojej pracy 31 lipca.

O potrzebie poprawienia płyty „We Stich These Wounds” już w 2018 r. wypowiadał się Andy Biersack, frontman Black Veil Brides. Wokalista przyznał, że nikt w zespole nie jest zadowolony z brzmienia „We Stich Theste Wounds”. Amerykanie mogliby oczywiście jeszcze raz wykonać mastering albumu, ale takie rozwiązanie ich nie zadowala.

– Nagraliśmy go za kilka tys. dolarów w studiu, które nie było w stanie podołać zarejestrowaniu tak dużej płyty – pierwszy longplay kapeli wspomina lider Black Veil Brides.

– Zawsze czuliśmy, że pod względem brzmienia nie była to dobra reprezentacja naszych wydawnictw – dodaje Biersack. – Uważamy, że na „We Stich These Wounds” jest dużo mocnych utworów, ale nigdy nie otrzymały one pełnego wyrazu.

Z obecnym zapleczem zespół poprawił to, co zarejestrował 10 lat temu. Nowe wydanie „We Stitch These Wounds” ukaże się 26 czerwca. Krążek wyda Sumerian Records.

Okładkę i zapowiedź „Re-Stich These Wounds” udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: w czerwcu Black Veil Brides mieli zagrać w Polsce. Koncert ostatecznie został odwołany. Zespół odwiedzi nasz kraj w przyszłym roku – i to dwukrotnie. Obok Warszawy, która była w planach, w kalendarzu Black Veil Brides na przyszły rok pojawił się dodatkowo Wrocław. Więcej o obu koncertach pisaliśmy w artykule: „Black Veil Brides na dwóch koncertach w Polsce w 2021”.

Merch Black Veil Brides znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV