Black Tundra i 4dots ruszają w trasę

Początek roku zapowiada się mrocznie i tajemniczo. W ramach krótkiej bezimiennej trasy do sześciu polskich miast zawitają zespoły Black Tundra oraz [::] a.k.a. 4dots promujące swoje najnowsze wydawnictwa. W roli gości specjalnych zaprezentują się Hadal, Forge of Clouds oraz Moanaa.

Trasa rozpocznie się 10 stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą, a zakończy występem 19 stycznia w łódzkim Niebostanie.

Szczegółowy rozkład koncertów:

  • 10.01 Poznań, Pod Minogą ( + Hadal )
  • 11.01 Słupsk, Motor Rock Pub ( + Hadal )
  • 12.01 Gdańsk, Wydział Remontowy ( + Hadal )
  • 16.01 Sosnowiec, KOMin ( + Forge of Clouds )
  • 17.01 Wrocław, Liverpool ( + Forge of Clouds )
  • 19.01 Łódź, Niebostan ( + Moanaa )

Black Tundra

Black Tundra to zderzenie sludge’u, doomu i post Metalu, zderzenie w tempie glacjalnym – miarowo postępujące i nieuchronne. Zespół powstał w 2016 r. i wylazł na światło dzienne, debiutując w połowie roku 2017. Nadszedł czas na kontynuację historii w postaci drugiej płyty „Daylight Dark”. Tundra gra na scenie nieprzerwanie od powstania. Możecie spodziewać się dużej ilości potu i krwi.

Black Tundra na Bandcamp

4dots

[::] znani też jako 4dots to trio grające instrumentalną mieszankę ciężaru, ambientu, transu i post-postu, zamykające swoje dźwiękowe wypowiedzi w 8-15 minutowych kompozycjach, które w swojej rozpiętości zawierają kilka wyznaczników różnych gatunków muzycznych, przy czym żadnego klasycznego. Zespół dzielił scenę m.in. z Obscure Sphinx, Rosk, Merkabah, Ketha czy Tides From Nebula, a także supportował God Is an Astronaut na ich trasie w 2019 r. na koncercie we Wrocławiu. Po dobrze przyjętym „aux::in” w końcówce 2019 r. światło dzienne ujrzał drugi krążek „XIXIX” zarejestrowany w Raven Studio pod okiem Andrzeja Dziadka. 4dots zaprezentują w całości nowe dźwięki z drugiej płyty. Na żywo [::] tworzy potężny monolit, od pierwszej do ostatniej nuty.

4dots na Bandcamp

Cena biletów na koncerty trasy to 30zł. Dokładna rozpiska czasowa niebawem. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV