Behemoth udostępnia nowy singiel. „Wolves Of Siberia”

Nowy klip udostępnia Behemoth. „Wolves Of Siberia” to kolejny utwór z płyty „I Loved You at Your Darkest”, która trafi do sprzedaży w październiku. Krążek ukaże się nakładem Metal Blade Records.

Czołowi reprezentanci polskiego (i światowego) black metalu z formacji Behemoth wracają z nowym materiałem. Dokładnie 5 października Nergal & Co. wydadzą następcę albumu „The Satanist” z 2014 r.

Promocja krążka wystartowała na dobre. Do sieci trafił właśnie drugi singiel z płyty. „Wolves Of Siberia” to jeden z utworów, które znajdą się na „I Loved You at Your Darkest” – jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw metalowych 2018 r.

Utwór udostępniamy poniżej.

– Uchwycenie prawdziwej duszy i natury zespołu – główny cel Behemotha na „I Loved You at Your Darkest” komentował niedawno Nergal, udzielając wywiadu podcastowi Full Metal Jackie. – Tak jak jesteśmy zadowoleni z „The Satanist”, bo wciąż jesteśmy bardzo zadowoleni z tego albumu, tak… Jesteśmy ostatnim zespołem, który mógłby się powtarzać. To po pierwsze. Jeśli zestawisz jedno nasze nagranie z innym, każde jest różne. Jak wiadomo „The Satanist” został nagrany 4 lata temu. Przeszliśmy przez różne okresy i znów się zmieniliśmy. Jest to więc inna muzyka. Ale to, co uchwyciliśmy tym razem, to być może jeszcze bardziej surowe, mocne i agresywne brzmienie.

– To będzie inny album, inne podejście – zapewnił Nergal. – Nie chcę mówić o tym za dużo, bo póki co wolimy to zatrzymać dla siebie, ale cała struktura płyty, sposób, w jaki jest zbudowana, jest czymś, czego nigdy wcześniej nie zrobiliśmy.

Przypomnijmy: ostatnie wydawnictwo Behemotha, koncertowe DVD „Messe Noire”, ukazało się 13 kwietnia. Wydawnictwo wciąż jest w sprzedaży.

„Messe Noire” oraz pełen merch Behemotha znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. G. Gołebiowski

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV