Bad Wolves supportem na polskich koncertach Three Days Grace

Dobra wiadomość dla tych, którzy wybierają się na koncerty Three Days Grace. Zarówno 23 października we Wrocławiu, jak i dzień później w Warszawie przed 3DG zagrają Bad Wolves. Sprzedaż biletów trwa.

Goszcząc w Polsce latem 2017 r., wyprzedali koncert w warszawskiej Stodole. Wówczas Three Days Grace promowali album „Human”, na którym w roli wokalisty zadebiutował Matt Walst. Tym razem zespół odwiedzi nasz kraj z już z nowym longplayem, wydanym w marcu albumem „Outsider”. I bynajmniej nie będzie sam – gościem specjalnym nadchodzących koncertów Three Days Grace będzie formacja Bad Wolves.

Bad Wolves to autorzy głośnego coveru „Zombie” The Cranberries. Można powiedzieć, że zaczynali w cieniu tragedii. Niedługo po powstaniu w 2017 r. Bad Wolves mieli nagrać piosenkę razem z Dolores O’Riordan z The Cranberries. Niestety, w zmaterializowaniu się tego przeszkodziła przedwczesna śmierć irlandzkiej artystki. Zespół mimo to nagrał własną wersję evergreena The Cranberries – w hołdzie nieodżałowanej wokalistce.

Kapela narodziła się w Los Angeles i sama porównuje się do muzycznego taranu, który zniszczy wszystko na swej drodze. Warto brać te ostrzeżenia na poważnie, bo Bad Wolves tworzą zawodnicy wprawieni w tworzeniu sporego hałasu: wokalista Tommy Vext (eks-Divine Heresy, eks-Snot), perkusista John Boecklin (eks-DevilDriver), gitarzysta Doc Coyle (eks-God Forbid), gitarzysta Chris Cain (eks-Bury Your Dead) oraz basista Kyle Konkiel (eks-In This Moment, eks-Scar The Martyr). Ich interesy prowadzi facet, który o muzycznym biznesie wie sporo, a dokładniej: Zoltan Bathory z Five Finger Death Punch.

Cover „Zombie” w wykonaniu Bad Wolves udostępniamy poniżej.

Sprzedaż biletów na oba koncerty w cenach 99/120 zł na stronie www.sklep.knockoutprod.net prowadzi Knock Out Productions.

Licencjonowany merch Three Days Grace, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Alfred Nitsch (CC BY-SA 4.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV