Album Metalliki „S&M2” w sierpniu. Zespół udostępnił dwa nagrania

Metallica w natarciu. Zespół prezentuje drugą część „S&M”, czyli występu z orkiestrą symfoniczną. Album „S&M2” ukaże się 28 sierpnia. Amerykanie udostępnili dwa utwory, które znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie.

Metallica po raz drugi skonfrontowała swój dorobek z orkiestrą symfoniczną z San Francisco, 6 września ubiegłego roku występując w Chase Center, nowo wybudowanej hali mogącej pomieścić 18 tys. gości. W efekcie wkrótce do sprzedaży trafi album „S&M2”, czyli zapis niecodziennego show czterech jeźdźców.

– Na scenie jest więcej ludzi i mówimy tu o prawdziwych muzykach. Jesteśmy dużo bardziej zestresowani, ale to dodaje siły – tuż przed koncertem wypowiadał się James Hetfield.

Czy Papa Het i jego koledzy z Metalliki dali radę? Jak zawsze. Możecie się o tym przekonać, sprawdzając dwa single, które promują „S&M2”. Zespół postawił na klasyczne numery: „Nothing Else Matters” i „All Within My Hands”. Oba możecie sprawdzić poniżej.

CZYTAJ TEŻ: METALLICA PRACUJE NAD NOWYM MATERIAŁEM. „JESTEŚMY KREATYWNI”

– Jesteśmy naprawdę dumni, że po 38 latach bycia na scenie wciąż mamy na horyzoncie takie rzeczy, że muzycznie wciąż możemy eksplorować nowe tereny i czerpiąc z tego radość – ubiegłoroczny koncert z orkiestrą symfoniczną komentował podekscytowany Hetfield.

– To więcej niż ekscytujące – w podobnym tonie wypowiadał się Lars Ulrich. – Fakt, że San Francisco w końcu będzie miało arenę światowej klasy i że Metallica będzie częścią jej otwarcia, fakt, że wracamy do „S&M” po 20 latach, że będziemy dzielić scenę z orkiestrą symfoniczną i jej legendarnym kierownikiem Michaelem Tilsonem Thomasem – to wszystko jest niesamowite.

Przypomnijmy: wydany w 1999 r. album „S&M” to klasyka gatunku. W Stanach Zjednoczonych wydawnictwo pięciokrotnie pokryło się platyną, w Polsce – dwukrotnie. Koncert Metalliki z orkiestrą symfoniczną z San Francisco pod batutą Michaela Kamena zna każdy fan grupy. Produkcja, rozmach i wymowa tego wydarzenia do dziś robią wrażenie, a jego remake z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie fanów. Czekamy na premierę!

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV